ESC107M035AE3AA
מק"ט מוצר של DigiKey
399-ESC107M035AE3AA-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ESC107M035AE3AA
תיאור
CAP ALUM RAD 105C
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 19
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
100 µF 35 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 2000 שעות ב-105°C
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
ESC107M035AE3AA דגמים
קטגוריה
קיטוב
Polar
יצרן
יישומים
סדרה
זרם אדווה בתדר נמוך
210 mA @ 120 Hz
אריזה
בתפזורת
זרם אדווה בתדר גבוה
300 mA @ 100 kHz
סטטוס החלק
פעיל
עכבה
180 mOhms
קיבוליות
ריווח מוליכים
0.098‏ אינץ' (2.50‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גודל / מידה
קוטר 0.248‏ אינץ' (6.30‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
35 V
גובה - מקובע (מרבי)
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-105°C
סוג ההרכבה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C