MW2G121MNN1830A6EF3
מק"ט מוצר של DigiKey
4191-MW2G121MNN1830A6EF3-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MW2G121MNN1830A6EF3
תיאור
CAP ALUM 120UF 20% 400V RADIAL
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
120 µF 400 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 3000 שעות ב-105°C
קטגוריה
קיטוב
Polar
יצרן
יישומים
סדרה
זרם אדווה בתדר גבוה
900 mA @ 100 kHz
אריזה
בתפזורת
עכבה
400 mOhms
סטטוס החלק
פעיל
ריווח מוליכים
0.295‏ אינץ' (7.50‏ מ"מ)
קיבוליות
גודל / מידה
קוטר 0.709‏ אינץ' (18.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
מתח - נומינלי
400 V
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
3000 שעות ב-105°C
מארז‏ / תיבה
רדיאלי, תיבה
טמפרטורת פעולה
-25°C ~ 105°C