MW2S121MNN1830A4ES
מק"ט מוצר של DigiKey
4191-MW2S121MNN1830A4ES-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MW2S121MNN1830A4ES
תיאור
CAP ALUM 120UF 20% 420V RADIAL
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
120 µF 420 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה mOhm‏700‏ ב-Hz‏120‏ 2000 שעות ב-105°C
קטגוריה
קיטוב
Polar
יצרן
יישומים
סדרה
זרם אדווה בתדר נמוך
85 mA @ 120 Hz
אריזה
בתפזורת
זרם אדווה בתדר גבוה
96.05 mA @ 100 kHz
סטטוס החלק
פעיל
עכבה
400 mOhms
קיבוליות
ריווח מוליכים
0.295‏ אינץ' (7.50‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גודל / מידה
קוטר 0.709‏ אינץ' (18.00‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
420 V
גובה - מקובע (מרבי)
ESR (התנגדות טורית שקולה)
mOhm‏700‏ ב-Hz‏120‏
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-105°C
מארז‏ / תיבה
רדיאלי, תיבה
טמפרטורת פעולה
-25°C ~ 105°C