URP1C331MCT0808U זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Nichicon
קיים במלאי: 38
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
Nichicon
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
330 µF 16 V קבלי פולימר - אלומיניום רדיאלי, תיבה 12mOhm 2000 שעות ב-105°C
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
URP1C331MCT0808U
מק"ט מוצר של DigiKey
4191-URP1C331MCT0808U-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
URP1C331MCT0808U
תיאור
CAP ALUM POLY 330UF 20% 16V TH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-105°C
יצרן
Chinsan (Elite)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C
סדרה
יישומים
שימוש כללי
אריזה
בתפזורת
זרם אדווה בתדר גבוה
4.7 A @ 100 kHz
סטטוס החלק
פעיל
ריווח מוליכים
0.138‏ אינץ' (3.50‏ מ"מ)
סוג
פולימר
גודל / מידה
קיבוליות
330 µF
גובה - מקובע (מרבי)
טולרנס
±20%
סוג ההרכבה
חור מעבר
מתח - נומינלי
16 V
מארז‏ / תיבה
רדיאלי, תיבה
ESR (התנגדות טורית שקולה)
12mOhm