RL81C331MDN1 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Nichicon
קיים במלאי: 38
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
Chinsan (Elite)
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
Doctor Capacitor Episode Two: Terms
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
Doctor Capacitor® Episode Nine: You Callin' Me?
Doctor Capacitor® Episode Seven: What's In The Mail, Doc?
RL81C331MDN1
מק"ט מוצר של DigiKey
RL81C331MDN1-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RL81C331MDN1
תיאור
CAP ALUM POLY 330UF 20% 16V TH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
330 µF 16 V קבלי פולימר - אלומיניום רדיאלי, תיבה 12mOhm 2000 שעות ב-105°C
מודלים EDA/CAD
RL81C331MDN1 דגמים
קטגוריה
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-105°C
יצרן
Nichicon
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C
סדרה
יישומים
שימוש כללי
אריזה
בתפזורת
זרם אדווה בתדר נמוך
500 mA @ 120 Hz
סטטוס החלק
פעיל
זרם אדווה בתדר גבוה
5 A @ 100 kHz
סוג
פולימר
ריווח מוליכים
0.138‏ אינץ' (3.50‏ מ"מ)
קיבוליות
330 µF
גודל / מידה
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
מתח - נומינלי
16 V
סוג ההרכבה
חור מעבר
ESR (התנגדות טורית שקולה)
12mOhm