PLG1C331MCO1
מק"ט מוצר של DigiKey
493-3113-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PLG1C331MCO1
תיאור
CAP ALUM POLY 330UF 20% 16V TH
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
330 µF 16 V קבלי פולימר - אלומיניום רדיאלי, תיבה 13mOhm 2000 שעות ב-105°C
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
PLG1C331MCO1 דגמים
קטגוריה
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-105°C
יצרן
Nichicon
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C
סדרה
יישומים
שימוש כללי
אריזה
בתפזורת
זרם אדווה בתדר גבוה
4.7 A @ 100 kHz
סטטוס החלק
לא עבור תכנים חדשים: החלק זמין לרכישה
ריווח מוליכים
0.138‏ אינץ' (3.50‏ מ"מ)
סוג
פולימר
גודל / מידה
קוטר 0.315‏ אינץ' (8.00‏ מ"מ)
קיבוליות
330 µF
גובה - מקובע (מרבי)
טולרנס
±20%
סוג ההרכבה
חור מעבר
מתח - נומינלי
16 V
מארז‏ / תיבה
רדיאלי, תיבה
ESR (התנגדות טורית שקולה)
13mOhm