AZ943-1AH-12DE
מק"ט מוצר של DigiKey
3385-AZ943-1AH-12DE-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
AZ943-1AH-12DE
תיאור
RELAY GEN PURPOSE SPST 15A 12V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
שימוש כללי ממסר SPST-NA (1 Form A) 12VDC סליל חור מעבר
קטגוריה
תצורת הסיומת
פין PC
יצרן
ערכי איטום
אטום - במלואו
סדרה
בידוד סליל
Class B
אריזה
צינור
מתח מחייב-פעולה
9VDC
סטטוס החלק
פעיל
מתח מחייב-שחרור
1.2VDC
סוג ההרכבה
זמן פעולה
10 ms
מתח סליל
זמן שחרור
5 ms
צורת מגע
SPST-NA (1 Form A)
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 90°C
ערכים נקובים של המגעים (זרם)
15 A
חומר מגע
תחמוצת כסף-בדיל (AgSnO)
מתח מיתוג
‎277VAC‏, 30VDC - מקס'
סוכנות הרשאות
CUR‏, TUV‏, UL‏, VDE‏
עומס - מיתוג מקסימלי
VA‏2770‏, W‏300‏
סוג ממסר
זרם סליל
30 mA
התנגדות סליל
400 Ohms