CFS-20632768HZBB זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
Citizen Finedevice Co Ltd
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
Abracon LLC
קיים במלאי: 1,156
גיליון נתונים
ECS Inc.
Fox Electronics
קיים במלאי: 52
Seiko Instruments
32.768 kHz ±5ppm גבישים 6pF 35 kOhms קופסה גלילית‏, רדיאלית
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
CFS-20632768HZBB
מק"ט מוצר של DigiKey
CFS-20632768HZBB-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CFS-20632768HZBB
תיאור
CRYSTAL 32.7680KHZ 6PF TH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 11
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
קיבוליות עומס
6pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
35 kOhms
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 70°C
סטטוס החלק
פעיל
תדר
32.768 kHz
גודל / מידה
אפיצות תדר
±5ppm