FKT38EIBD0.032768
מק"ט מוצר של DigiKey
631-FKT38EIBD0.032768-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
FKT38EIBD0.032768
תיאור
CRYSTAL 32.768KHZ 6PF TH
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
32.768 kHz ±20ppm גבישים 6pF 35 kOhms קופסה גלילית‏, רדיאלית
קטגוריה
קיבוליות עומס
6pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
35 kOhms
סדרה
אופן פעולה
בסיסי
אריזה
בתפזורת
טמפרטורת פעולה
-10°C ~ 60°C
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
סוג ההרכבה
חור מעבר
סוג
kHz גביש (מזלג כוונון)
מארז‏ / תיבה
תדר
32.768 kHz
גודל / מידה
קוטר 0.122‏ אינץ' (3.10‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±20ppm