3221-10-0300-00-TR
מק"ט מוצר של DigiKey
1175-2649-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
1175-2649-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
1175-2649-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
3221-10-0300-00-TR
תיאור
CONN HEADER SMD 10POS 1.27MM
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים הרכבה משטחית 10 חיבורים 0.050‏ אינץ' (1.27‏ מ"מ)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
3221-10-0300-00-TR דגמים
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
דירוג זרם (אמפר)
1A (AC/DC)