1.5KE82CA-HF זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
גיליון נתונים
דומים
YAGEO
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
113V מלחץ 13.27A Ipp TVS – דיודות חור מעבר DO-201
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
1.5KE82CA-HF
מק"ט מוצר של DigiKey
641-1.5KE82CA-HFTB-ND - סרט + תיבה ‏(TB)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
1.5KE82CA-HF
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
13.27A
יצרן
הספק - מתקף שיא
1500W (1.5kW)
אריזה
סרט + תיבה ‏(TB)‏
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
70.1V
מארז ההתקן של הספק
מתח - פריצה (מינ')
77.9V
מספר מוצר בסיס
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
113V