CPDQ3V3U-HF פריט שהתיישן ואינו מיוצר עוד.
תחליפים זמינים:
מומלצי MFR
Comchip Technology
קיים במלאי: 4,000
גיליון נתונים
10.4V מלחץ 9.8A (8/20µs) Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית 0402/SOD-923F
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
CPDQ3V3U-HF
מק"ט מוצר של DigiKey
641-1477-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
641-1477-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
641-1477-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CPDQ3V3U-HF
תיאור
TVS DIODE 3.3VWM 10.4VC 0402
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
CPDQ3V3U-HF דגמים
קטגוריה
הספק - מתקף שיא
102W
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
קיבוליות @ תדר
80pF ב-1MHz
סוג
זנר (Zener)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
ערוצים חד-כיווניים
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
3.3V
מארז‏ / תיבה
SOD-923
מתח - פריצה (מינ')
5V
מארז ההתקן של הספק
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
10.4V
מספר מוצר בסיס
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
9.8A (8/20µs)