TV04A400JB-G זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
ישירים
Comchip Technology
קיים במלאי: 4,482
גיליון נתונים
ישירים
Diodes Incorporated
קיים במלאי: 87,863
גיליון נתונים
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Littelfuse Inc.
דומים
Bourns Inc.
דומים
Littelfuse Inc.
YAGEO
YAGEO
קיים במלאי: 599
Microchip Technology
64.5V מלחץ 6.2A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AC (SMA)‎
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
DO-214AC, SMA
TV04A400JB-G
מק"ט מוצר של DigiKey
TV04A400JB-G-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TV04A400JB-G
תיאור
TVS DIODE 40VWM 64.5VC DO214AC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
TV04A400JB-G דגמים
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
6.2A
יצרן
הספק - מתקף שיא
400W
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
הגנת קווי כוח
לא
סטטוס החלק
פעיל
יישומים
שימוש כללי
סוג
זנר (Zener)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
ערוצים דו-כיווניים
1
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
40V
מארז‏ / תיבה
DO-214AC, SMA
מתח - פריצה (מינ')
44.4V
מארז ההתקן של הספק
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
64.5V