108KBM035M
מק"ט מוצר של DigiKey
1572-108KBM035M-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
108KBM035M
תיאור
CAP ALUM 1000UF 20% 35V RADIAL
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1000 µF 35 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה mOhm‏199‏ ב-Hz‏120‏ 10000 שעות ב-105°C
קטגוריה
קיטוב
Polar
יצרן
יישומים
סדרה
זרם אדווה בתדר נמוך
1.278 A @ 120 Hz
אריזה
בתפזורת
זרם אדווה בתדר גבוה
2.13 A @ 100 kHz
סטטוס החלק
פעיל
עכבה
27 mOhms
קיבוליות
ריווח מוליכים
0.197‏ אינץ' (5.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גודל / מידה
קוטר 0.492‏ אינץ' (12.50‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
35 V
גובה - מקובע (מרבי)
ESR (התנגדות טורית שקולה)
mOhm‏199‏ ב-Hz‏120‏
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
10000 שעות ב-105°C
מארז‏ / תיבה
רדיאלי, תיבה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C