381LR331M450A042 אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
דומים
Cornell Dubilier Knowles
קיים במלאי: 800
גיליון נתונים
דומים
Cornell Dubilier Knowles
קיים במלאי: 5,427
גיליון נתונים
קיים במלאי: 606
קיים במלאי: 2,881
אקוויוולנטים-פרמטרית
ישירים
Chemi-Con
קיים במלאי: 400
ישירים
Nichicon
קיים במלאי: 508
שדרוג
Chemi-Con
קיים במלאי: 347
שדרוג
קיים במלאי: 179
TDK
קיים במלאי: 194
אקוויוולנטים-פרמטרית
TDK
קיים במלאי: 267
קיים במלאי: 326
קיים במלאי: 220
330 µF 450 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה - בהצמדה (Snap-in‏) mOhm‏402‏ ב-Hz‏120‏ 3000 שעות ב-105°C
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
381LR331M450A042
מק"ט מוצר של DigiKey
338-3772-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
381LR331M450A042
תיאור
CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP TH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 30
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
טמפרטורת פעולה
-25°C ~ 105°C
יצרן
קיטוב
Polar
סדרה
יישומים
אריזה
בתפזורת
זרם אדווה בתדר נמוך
1.85 A @ 120 Hz
סטטוס החלק
פעיל
זרם אדווה בתדר גבוה
2.64 A @ 20 kHz
קיבוליות
ריווח מוליכים
טולרנס
±20%
גודל / מידה
מתח - נומינלי
450 V
גובה - מקובע (מרבי)
ESR (התנגדות טורית שקולה)
mOhm‏402‏ ב-Hz‏120‏
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
3000 שעות ב-105°C