687KXM063M
מק"ט מוצר של DigiKey
687KXM063M-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
687KXM063M
תיאור
CAP ALUM 680UF 20% 63V RADIAL TH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 27
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
680 µF 63 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה mOhm‏195‏ ב-Hz‏120‏ 5000 שעות ב-105°C
קטגוריה
קיטוב
Polar
יצרן
יישומים
סדרה
זרם אדווה בתדר נמוך
1.23 A @ 120 Hz
אריזה
בתפזורת
זרם אדווה בתדר גבוה
2.05 A @ 100 kHz
סטטוס החלק
פעיל
עכבה
66 mOhms
קיבוליות
ריווח מוליכים
0.295‏ אינץ' (7.50‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גודל / מידה
קוטר 0.630‏ אינץ' (16.00‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
63 V
גובה - מקובע (מרבי)
ESR (התנגדות טורית שקולה)
mOhm‏195‏ ב-Hz‏120‏
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
5000 שעות ב-105°C
מארז‏ / תיבה
רדיאלי, תיבה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C