CCSMA-MM-RG316DS-12P
מק"ט מוצר של DigiKey
744-1367-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CCSMA-MM-RG316DS-12P
תיאור
COAX CBL SMA TO SMA 12"
תיאור מפורט
מכלל כבלים קואקסיאליים SMA ל-SMA RG-316 DS 12.00‏ אינץ' (304.80‏ מ"מ)
אורך
12.00‏ אינץ' (304.80‏ מ"מ)
אריזה
שקית
סוג כבל
RG-316 DS
סטטוס החלק
פעיל
אימפדנס הכבל
50 Ohms
אימפדנס כולל
50 Ohms
צבע
נחושת
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
משאבים נוספים
1 :‏ במלאי
בדקו אם יש מלאי נכנס נוסף
שקית
כמות מחיר יחידה סה"כ
מארז סטנדרטי של היצרן
אורך חלופי
COAX CBL SMA TO SMA 12"
:‏ במלאי0
COAX CBL SMA TO SMA 24"
:‏ במלאי140
COAX CBL SMA TO SMA 36"
:‏ במלאי104
COAX CABLE SMA TO SMA 4'
:‏ במלאי31
COAX CABLE SMA TO SMA 6"