CCSMA-MM-RG316DS-36
מק"ט מוצר של DigiKey
744-1278-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CCSMA-MM-RG316DS-36
תיאור
COAX CBL SMA TO SMA 36"
תיאור מפורט
מכלל כבלים קואקסיאליים SMA ל-SMA RG-316 DS 36.00‏ אינץ' (914.40‏ מ"מ)
אורך
36.00‏ אינץ' (914.40‏ מ"מ)
סוג כבל
RG-316 DS
סטטוס החלק
פעיל
אימפדנס הכבל
50 Ohms
אימפדנס כולל
50 Ohms
צבע
נחושת
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
משאבים נוספים
104 :‏ במלאי
אורך חלופי
COAX CBL SMA TO SMA 12"
:‏ במלאי0
COAX CBL SMA TO SMA 24"
:‏ במלאי140
COAX CABLE SMA TO SMA 4'
:‏ במלאי31
COAX CABLE SMA TO SMA 6"
:‏ במלאי19
COAX CBL SMA TO SMA 12"