CCSMA-MM-RG316DS-12
מק"ט מוצר של DigiKey
744-1276-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CCSMA-MM-RG316DS-12
תיאור
COAX CBL SMA TO SMA 12"
תיאור מפורט
מכלל כבלים קואקסיאליים SMA ל-SMA RG-316 DS 12.00‏ אינץ' (304.80‏ מ"מ)
אורך
12.00‏ אינץ' (304.80‏ מ"מ)
סוג כבל
RG-316 DS
סטטוס החלק
פעיל
אימפדנס הכבל
50 Ohms
אימפדנס כולל
50 Ohms
צבע
נחושת
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
משאבים נוספים
0 :‏ במלאי
בדיקת זמן האספקה
בקשת הודעה על מלאי
אורך חלופי
COAX CBL SMA TO SMA 24"
:‏ במלאי140
COAX CBL SMA TO SMA 36"
:‏ במלאי104
COAX CABLE SMA TO SMA 4'
:‏ במלאי31
COAX CABLE SMA TO SMA 6"
:‏ במלאי19
COAX CBL SMA TO SMA 12"