CCSMA1-MM-RG316DS-24
מק"ט מוצר של DigiKey
744-1301-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CCSMA1-MM-RG316DS-24
תיאור
COAX CBL SMA TO SMA 24"
תיאור מפורט
מכלל כבלים קואקסיאליים SMA ל-SMA RG-316 DS 24.00‏ אינץ' (609.60‏ מ"מ)
אורך
24.00‏ אינץ' (609.60‏ מ"מ)
סוג כבל
RG-316 DS
סטטוס החלק
פעיל
אימפדנס הכבל
50 Ohms
אימפדנס כולל
50 Ohms
צבע
נחושת
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
משאבים נוספים
169 :‏ במלאי
אורך חלופי
COAX CABLE SMA TO SMA 6"
:‏ במלאי132
COAX CBL SMA TO SMA 12"
:‏ במלאי1712
COAX CBL SMA TO SMA 36"