CCSMA1-MM-RG316DS-36
מק"ט מוצר של DigiKey
744-1302-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CCSMA1-MM-RG316DS-36
תיאור
COAX CBL SMA TO SMA 36"
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 7
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מכלל כבלים קואקסיאליים SMA ל-SMA RG-316 DS 36.00‏ אינץ' (914.40‏ מ"מ)
קטגוריה
מין המגע השני
זכר
יצרן
Crystek Corporation
סוג הרכבה המחבר השני
תלוי חופשי (בשורה)
סדרה
אורך
36.00‏ אינץ' (914.40‏ מ"מ)
אריזה
בתפזורת
סוג כבל
RG-316 DS
סטטוס החלק
פעיל
אימפדנס הכבל
50 Ohms
סגנון
SMA ל-SMA
אימפדנס כולל
50 Ohms
מחבר ראשון
תקע SMA
צבע
נחושת
מין המגע הראשון
זכר
מאפיינים
מסוכך
סוג הרכבה המחבר הראשון
תלוי חופשי (בשורה)
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
מחבר שני
תקע SMA, זווית ישרה
קטגוריות סביבה וייצוא
שאלות ותשובות על המוצר
משאבים נוספים
75 :‏ במלאי
בדקו אם יש מלאי נכנס נוסף
בתפזורת
כמות מחיר יחידה סה"כ
אורך חלופי
COAX CABLE SMA TO SMA 6"
:‏ במלאי132
COAX CBL SMA TO SMA 12"
:‏ במלאי1712
COAX CBL SMA TO SMA 24"