CCSMA1-MM-RG316DS-12
מק"ט מוצר של DigiKey
744-1300-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CCSMA1-MM-RG316DS-12
תיאור
COAX CBL SMA TO SMA 12"
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 7
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מכלל כבלים קואקסיאליים SMA ל-SMA RG-316 DS 12.00‏ אינץ' (304.80‏ מ"מ)
אורך
12.00‏ אינץ' (304.80‏ מ"מ)
סוג כבל
RG-316 DS
סטטוס החלק
פעיל
אימפדנס הכבל
50 Ohms
אימפדנס כולל
50 Ohms
צבע
נחושת
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
משאבים נוספים
1,712 :‏ במלאי
בדקו אם יש מלאי נכנס נוסף
אורך חלופי
COAX CABLE SMA TO SMA 6"
:‏ במלאי132
COAX CBL SMA TO SMA 24"
:‏ במלאי169
COAX CBL SMA TO SMA 36"