653E15625I3T זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
CTS-Frequency Controls
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
CTS-Frequency Controls
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
Skyworks Solutions Inc.
Skyworks Solutions Inc.
קיים במלאי: 240
קיים במלאי: 200
156.25 MHz XO (סטנדרטי) LVPECL מתנד 3.3V איפשור/השבתה ‎6-SMD, ללא מוליכים
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
653E15625I3T
מק"ט מוצר של DigiKey
653E15625I3T-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
653E15625I3T
תיאור
XTAL OSC XO 156.2500MHZ LVPECL
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
מתח - הספקה
3.3V
יצרן
יציבות התדר
±25ppm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
זרם - הספקה (מקס')
88mA