510ABB156M250BAG אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Skyworks Solutions Inc.
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
Skyworks Solutions Inc.
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
קיים במלאי: 200
קיים במלאי: 240
חדש ב-DigiKey‏
156.25 MHz XO (סטנדרטי) LVPECL מתנד 3.3V איפשור/השבתה ‎6-SMD, ללא מוליכים
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
510ABB156M250BAG
מק"ט מוצר של DigiKey
863-510ABB156M250BAG-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
510ABB156M250BAG
תיאור
XTAL OSC XO 156.2500MHZ LVPECL
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
מתח - הספקה
3.3V
יצרן
יציבות התדר
±25ppm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
זרם - הספקה (מקס')
43mA
מארז‏ / תיבה
‎6-SMD, ללא מוליכים
סוג
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-6‏ (3.2‏x‏5‏)
תדר
גודל / מידה
אורך 0.197‏ אינץ' x‏ רוחב 0.126‏ אינץ' (5.00 מ"מ x‏ 3.20‏ מ"מ)
יציאה
LVPECL
זרם - הספקה (השבתה) (מקס')
18mA