DSML-0630-24P
מק"ט מוצר של DigiKey
1144-1427-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DSML-0630-24P
תיאור
SOLENOID LATCH PULL PULSE 24V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 30
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דופק סולנואיד לפעולה מאומצת נעילת מסגרת פתוחה (משיכה) סוג 0.500‏ אינץ' (12.70‏ מ"מ) מהלך 24VDC הרכבה בשלדה
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
DSML-0630-24P דגמים
קטגוריה
אורך מהלך
0.500‏ אינץ' (12.70‏ מ"מ)
יצרן
Delta Electronics
הספק (Watts)
40 W
סדרה
התנגדות DC‏ (DCR)
14Ohm
אריזה
תיבה
סוג ההרכבה
הרכבה בשלדה
סטטוס החלק
פעיל
תצורת הסיומת
חיבור מהיר - 0.187‏ אינץ' (4.7‏ מ"מ)
טכנולוגיה
אלקטרו-מכני
גודל / מידה
אורך 1.200 אינץ' ‏x‏ רוחב 0.750 אינץ'‏ x‏ גובה 0.750 אינץ'‏ (29.46‏ מ"מ x‏ 19.05‏ מ"מ x‏ 19.05‏ מ"מ)
סוג
נעילת מסגרת פתוחה (משיכה)
קוטר - גל
מחזור עבודה
דופק
פרטי הציר
Clevis‏
מתח - נומינלי
24VDC