DSOL-0844-24
DSOL-0844-24
Delta Standard Solenoid Products | Digi-Key Daily
DSOL-0844-24
מק"ט מוצר של DigiKey
1144-1303-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DSOL-0844-24
תיאור
SOLENOID PULL CONTINUOUS 24V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 30
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
רציף סולנואיד לפעולה מאומצת מסגרת פתוחה (משיכה) סוג 0.500‏ אינץ' (12.70‏ מ"מ) מהלך 24VDC הרכבה בשלדה
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
DSOL-0844-24 דגמים
קטגוריה
הספק (Watts)
20 W
יצרן
Delta Electronics
התנגדות DC‏ (DCR)
29Ohm
סדרה
סוג ההרכבה
הרכבה בשלדה
אריזה
תיבה
תצורת הסיומת
חוטים מוליכים
סטטוס החלק
פעיל
גודל / מידה
אורך 1.730 אינץ' ‏x‏ רוחב 0.840 אינץ'‏ x‏ גובה 1.130 אינץ'‏ (43.94‏ מ"מ x‏ 21.34‏ מ"מ x‏ 28.70‏ מ"מ)
טכנולוגיה
אלקטרו-מכני
קוטר - גל
0.313‏ אינץ' (7.95‏ מ"מ)
סוג
מסגרת פתוחה (משיכה)
פרטי הציר
Clevis‏
מחזור עבודה
רציף
משקל
‎0.21 lb (95.25 g)‎
מתח - נומינלי
24VDC