DSMS-0730-24
מק"ט מוצר של DigiKey
1144-1319-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DSMS-0730-24
תיאור
SOLENOID LATCH PUSH PULSE 24V
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דופק סולנואיד לפעולה מאומצת נעילת מסגרת פתוחה (דחיפה) סוג 0.138‏ אינץ' (3.50‏ מ"מ) מהלך 24VDC הרכבה בשלדה
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
DSMS-0730-24 דגמים
קטגוריה
הספק (Watts)
35 W
יצרן
Delta Electronics
התנגדות DC‏ (DCR)
16Ohm
סדרה
סוג ההרכבה
הרכבה בשלדה
אריזה
תיבה
תצורת הסיומת
מוליכי חוט עם מחבר
סטטוס החלק
פעיל
גודל / מידה
אורך 1.181 אינץ' ‏x‏ רוחב 0.630 אינץ'‏ x‏ גובה 0.551 אינץ'‏ (30.00‏ מ"מ x‏ 16.00‏ מ"מ x‏ 14.00‏ מ"מ)
טכנולוגיה
אלקטרו-מכני
קוטר - גל
0.236‏ אינץ' (6.00‏ מ"מ)
סוג
נעילת מסגרת פתוחה (דחיפה)
פרטי הציר
Clevis‏
מחזור עבודה
דופק
משקל
‎0.084 lb (38.1 g)‎
מתח - נומינלי
24VDC