AP7361-33E-13
מק"ט מוצר של DigiKey
AP7361-33E-13DITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
AP7361-33E-13DICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
AP7361-33E-13DIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
AP7361-33E-13
תיאור
IC REG LINEAR 3.3V 1A SOT-223-3
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 1A SOT-223-3
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
AP7361-33E-13 דגמים
קטגוריה
זרם - יציאה
יצרן
זרם - רגיעה (Iq)
90 µA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
PSRR
65dB ~ 45dB (1kHz ~ 10kHz)
סטטוס החלק
לא עבור תכנים חדשים: החלק זמין לרכישה
מאפייני הגנה
זרם-יתר, טמפרטורת-יתר, קצר
תצורת יציאה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
סוג היציאה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מספר המייצבים
1
מארז‏ / תיבה
TO-261-4, TO-261AA
מתח - כניסה (מקס')
6V
מארז ההתקן של הספק
SOT-223-3
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
3.3V