BZT52C24T-7
מק"ט מוצר של DigiKey
31-BZT52C24T-7TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
31-BZT52C24T-7CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
31-BZT52C24T-7DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZT52C24T-7
תיאור
DIODE ZENER 24V 300MW SOD523
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 40
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 24 V 300 mW ‎±6% הרכבה משטחית SOD-523
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
100 nA @ 16.8 V
יצרן
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 mA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - זנר (נקוב) (Vz)
מארז‏ / תיבה
טולרנס
‎±6%
מארז ההתקן של הספק
SOD-523
הספק - מקס'
300 mW
מספר מוצר בסיס
עכבה (מקס') (Zzt)
70 Ohms