BZT52C39Q-7-F | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | DIODE ZENER 39V 370MW SOD123 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 40 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | דיודות - זנר (Zener) 39 V 370 mW ±5.13% הרכבה משטחית SOD-123 |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | מתח - קדמי (Vf) (מקס') @ If 900 mV @ 10 mA |
יצרן | טמפרטורת פעולה -65°C ~ 150°C (TJ) |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | דירוג לרכב |
סטטוס החלק פעיל | הרשאה AEC-Q101 |
מתח - זנר (נקוב) (Vz) | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
טולרנס ±5.13% | מארז / תיבה |
הספק - מקס' 370 mW | מארז ההתקן של הספק SOD-123 |
עכבה (מקס') (Zzt) 130 Ohms | מספר מוצר בסיס |
זרם - דלף הפוך @ Vr 100 nA @ 27.3 V |