BZT52C8V2LP-7
מק"ט מוצר של DigiKey
31-BZT52C8V2LP-7TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
31-BZT52C8V2LP-7CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
31-BZT52C8V2LP-7DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZT52C8V2LP-7
תיאור
DIODE ZENER 8.2V 250MW 2DFN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 40
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 8.2 V 250 mW ‎±6% הרכבה משטחית X1-DFN1006-2
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
700 nA @ 5 V
יצרן
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 mA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C
סטטוס החלק
פעיל
טולרנס
‎±6%