הייצור של BZX84C2V4-7 הופסק והוא אינו זמין עוד ב-DigiKey‏.
תחליפים זמינים:
ישירים
Diodes Incorporated
קיים במלאי: 31,843
גיליון נתונים
דומים
Nexperia USA Inc.
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
Nexperia USA Inc.
onsemi
קיים במלאי: 769
דיודות - זנר (Zener) 2.4 V 300 mW ±8% הרכבה משטחית SOT-23-3
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
BZX84C2V4-7
מק"ט מוצר של DigiKey
BZX84C2V4DITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
BZX84C2V4DICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZX84C2V4-7
תיאור
DIODE ZENER 2.4V 300MW SOT23-3
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
50 µA @ 1 V
יצרן
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 mA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C (TJ)
טולרנס
±8%
מארז ההתקן של הספק
SOT-23-3
הספק - מקס'
300 mW
מספר מוצר בסיס
עכבה (מקס') (Zzt)
100 Ohms