הייצור של BZX84C5V1-7 הופסק והוא אינו זמין עוד ב-DigiKey‏.
תחליפים זמינים:
ישירים
Diodes Incorporated
קיים במלאי: 151,051
גיליון נתונים
ישירים
Central Semiconductor Corp
קיים במלאי: 4,614
גיליון נתונים
דומים
Nexperia USA Inc.
דומים
Nexperia USA Inc.
onsemi
onsemi
דיודות - זנר (Zener) 5.1 V 300 mW ‎±6% הרכבה משטחית SOT-23-3
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
BZX84C5V1-7
מק"ט מוצר של DigiKey
BZX84C5V1DITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
BZX84C5V1DICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZX84C5V1-7
תיאור
DIODE ZENER 5.1V 300MW SOT23-3
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
2 µA @ 2 V
יצרן
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 mA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C (TJ)
טולרנס
‎±6%
מארז ההתקן של הספק
SOT-23-3
הספק - מקס'
300 mW
מספר מוצר בסיס
עכבה (מקס') (Zzt)
60 Ohms