DFLR1600-7
מק"ט מוצר של DigiKey
DFLR1600-7DITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
DFLR1600-7DICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
DFLR1600-7DIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DFLR1600-7
תיאור
DIODE STD 600V 1A POWERDI123
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 24
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 600 V 1A הרכבה משטחית ‎PowerDI™‎ 123‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
DFLR1600-7 דגמים
קטגוריה
מהירות
התאוששות רגילה מעל 500ns, זרם Io מעל 200mA
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
3 µA @ 600 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
קיבוליות @ Vr‏, F
10pF ב-4V, 1MHz
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
טכנולוגיה
מארז‏ / תיבה
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
600 V
מארז ההתקן של הספק
‎PowerDI™‎ 123‎
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
1A
טמפרטורת פעולה - צומת
-65°C ~ 150°C
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
1.1 V @ 1 A