PMEG100V060ELPE-QZ
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-PMEG100V060ELPE-QZTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1727-PMEG100V060ELPE-QZCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1727-PMEG100V060ELPE-QZDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PMEG100V060ELPE-QZ
תיאור
DIODE SCHOTTKY 100V 6A CFP15B
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 100 V 6A הרכבה משטחית CFP15B
קטגוריה
זמן התאוששות הפוכה (TRR)
8 ns
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
450 nA @ 100 V
קיבוליות @ Vr‏, F
175pF ב-1V, 1MHz
סטטוס החלק
פעיל
דירוג
לרכב
טכנולוגיה
הרשאה
AEC-Q101
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
100 V
סוג ההרכבה
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
6A
מארז‏ / תיבה
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
840 mV @ 6 A
מארז ההתקן של הספק
CFP15B
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
טמפרטורת פעולה - צומת
175°C