DXTN07100BFG-7
מק"ט מוצר של DigiKey
DXTN07100BFG-7DITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
DXTN07100BFG-7DICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
DXTN07100BFG-7DIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DXTN07100BFG-7
תיאור
TRANS NPN 100V 2A POWERDI3
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 40
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
טרנזיסטורים - ביפולרי (BJT‏) - יחיד NPN 100 V 2 A 175MHz 900 mW הרכבה-משטחית, צד ניתן-להרטבה ‎PowerDI3333-8 (SWP) Type UX
קטגוריה
הגבר זרם DC‏ (hFE)‏ (מינ') @ Ic‏, Vce
100 ב-500mA, 2V
יצרן
הספק - מקס'
900 mW
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
תדר - מעבר
175MHz
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
סוג טרנזיסטור
סוג ההרכבה
הרכבה-משטחית, צד ניתן-להרטבה
זרם - קולט (Ic) (מקס')
2 A
מארז‏ / תיבה
‎8-PowerVDFN
מתח - פריצת קולט-פולט (מקס')
100 V