BZM55B5V6-TR
מק"ט מוצר של DigiKey
112-BZM55B5V6-TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
112-BZM55B5V6-CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
112-BZM55B5V6-DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZM55B5V6-TR
תיאור
DIODE ZENER 5.6V 500MW MICROMELF
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 9
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 5.6 V 500 mW הרכבה משטחית MicroMELF
קטגוריה
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
1.5 V @ 200 mA
יצרן
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 175°C
סדרה
דירוג
לרכב
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
הרשאה
AEC-Q101
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - זנר (נקוב) (Vz)
מארז‏ / תיבה
הספק - מקס'
500 mW
מארז ההתקן של הספק
MicroMELF
עכבה (מקס') (Zzt)
450 Ohms
מספר מוצר בסיס
זרם - דלף הפוך @ Vr
100 nA @ 1 V