SMBJ85A-13-F
מק"ט מוצר של DigiKey
SMBJ85A-FDITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SMBJ85A-FDICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SMBJ85A-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMBJ85A-13-F
תיאור
TVS DIODE 85VWM 137VC SMB
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 20
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
137V מלחץ4.4A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית SMB
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
SMBJ85A-13-F דגמים
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
4.4A
יצרן
הספק - מתקף שיא
600W
סדרה
הגנת קווי כוח
לא
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
יישומים
שימוש כללי
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
סוג
זנר (Zener)
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
ערוצים חד-כיווניים
1
מארז‏ / תיבה
DO-214AA‏, SMB
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
85V
מארז ההתקן של הספק
מתח - פריצה (מינ')
94.4V
מספר מוצר בסיס
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
137V