ZHCS500TA
מק"ט מוצר של DigiKey
ZHCS500TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
ZHCS500CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
ZHCS500DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ZHCS500TA
תיאור
DIODE SCHOTTKY 40V 500MA SOT233
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 40
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 40 V 500mA הרכבה משטחית SOT-23-3
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
ZHCS500TA דגמים
קטגוריה
זמן התאוששות הפוכה (TRR)
10 ns
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
40 µA @ 30 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
קיבוליות @ Vr‏, F
20pF ב-25V, 1MHz
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
טכנולוגיה
מארז‏ / תיבה
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
40 V
מארז ההתקן של הספק
SOT-23-3
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
500mA
טמפרטורת פעולה - צומת
125°C (מקס')
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
550 mV @ 500 mA
מספר מוצר בסיס
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA