C308F200MA-TR
מק"ט מוצר של DigiKey
283-4460-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
283-4460-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
283-4460-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
C308F200MA-TR
תיאור
FUSE CERM 200MA 250VAC/VDC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 19
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
200mA 250VAC AC 250VDC נתיך DC מחסנית, קרמית הרכבה משטחית
קטגוריה
יישומים
מקומות מסוכנים
יצרן
Eaton - Electronics Division
מאפיינים
בטוח מיסודה
סדרה
סוכנות הרשאות
cURus
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סטטוס החלק
פעיל
זרם ניתוק @ מתח נקוב
4kA
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מארז‏ / תיבה
מחסנית, לא סטנדרטי
סוג נתיך
מחסנית, קרמית
גודל / מידה
קוטר 0.120‏ אינץ' x‏ אורך 0.343‏ אינץ' (8.70‏ מ"מ x‏ 3.05‏ מ"מ)
דירוג זרם (אמפר)
200mA
I²t התכה
0.0024
מתח נקוב - AC
250VAC
התנגדות קרה DC
1.01 Ohms
מתח נקוב - DC
250VDC