DR74-471-R
מק"ט מוצר של DigiKey
283-4069-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
283-4069-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
283-4069-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DR74-471-R
תיאור
FIXED IND 470UH 400MA 1.74 OHM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 24
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
470 µH מסוכך ליבת תוף, חוט מלופף משרן 400 mA 1.74Ohm לא-סטנדרטי
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
DR74-471-R דגמים
קטגוריה
(Isat) זרם - רוויה
460mA
יצרן
סיכוך
מסוכך
סדרה
התנגדות DC‏ (DCR)
1.74Ohm
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
סטטוס החלק
פעיל
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
סוג
ליבת תוף, חוט מלופף
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
חומר - ליבה
מארז‏ / תיבה
לא-סטנדרטי
השראות
גודל / מידה
אורך 0.299‏ אינץ' x‏ רוחב 0.299‏ אינץ' (7.60 מ"מ x‏ 7.60‏ מ"מ)
טולרנס
±20%