PTR030V0300-TR זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
ישירים
Littelfuse Inc.
קיים במלאי: 1,876
גיליון נתונים
ישירים
Bourns Inc.
קיים במלאי: 21,305
גיליון נתונים
SCHURTER Inc.
Littelfuse Inc.
פולימרי נתיכי PTC ניתנים לאיפוס 30V 3 A Ih חור מעבר רדיאלי, דיסק
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
Basics of NTC and PTC Thermistors - Another Teaching Moment
PTR030V0300-TR
מק"ט מוצר של DigiKey
283-PTR030V0300-TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PTR030V0300-TR
תיאור
PTC RESET FUSE 30V 3A RADIAL
תיאור מפורט
קטגוריה
זמן עד לניתוק
10.8 s
התנגדות - התחלתית (Ri)‏ (Min)
20 mOhms
סדרה
התנגדות - לאחר ההפעלה (R1) (מקס')
80 mOhms
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
מתח - מקס'
30V
גודל / מידה
אורך 0.449‏ אינץ' x‏ רוחב 0.118‏ אינץ' (11.40 מ"מ x‏ 3.00‏ מ"מ)
זרם - החזקה (Ih) (מקס')
3 A
גובה - מקובע (מרבי)
זרם - ניתוק (It)
6 A
ריווח מוליכים
זרם - מקס'
40 A