PFRA.300.2 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
SCHURTER Inc.
קיים במלאי: 443
גיליון נתונים
ישירים
Littelfuse Inc.
קיים במלאי: 24,662
גיליון נתונים
ישירים
Littelfuse Inc.
קיים במלאי: 9,774
אקוויוולנטים-פרמטרית
Bel Fuse Inc.
קיים במלאי: 14
Bel Fuse Inc.
Bourns Inc.
Bourns Inc.
קיים במלאי: 947
Eaton - Electronics Division
קיים במלאי: 473
Eaton - Electronics Division
פולימרי נתיכי PTC ניתנים לאיפוס 30V 3 A Ih חור מעבר רדיאלי, דיסק
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
Basics of NTC and PTC Thermistors - Another Teaching Moment
PFRA.300.2
מק"ט מוצר של DigiKey
486-PFRA.300.2TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
486-PFRA.300.2CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PFRA.300.2
תיאור
PTC RESET FUSE 30V 3A RADIAL
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 11
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
PFRA.300.2 דגמים
קטגוריה
התנגדות - התחלתית (Ri)‏ (Min)
20 mOhms
יצרן
SCHURTER Inc.
התנגדות - לאחר ההפעלה (R1) (מקס')
80 mOhms
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
סוג ההרכבה
חור מעבר
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
רדיאלי, דיסק
סוג
פולימרי
גודל / מידה
אורך 0.472‏ אינץ' x‏ רוחב 0.118‏ אינץ' (12.00 מ"מ x‏ 3.00‏ מ"מ)
מתח - מקס'
30V
גובה - מקובע (מרבי)
זרם - החזקה (Ih) (מקס')
3 A
ריווח מוליכים
זרם - ניתוק (It)
6 A
סוכנות הרשאות
cURus, TUV
זרם - מקס'
40 A