ECS-240-12-37B-CKY-TR
מק"ט מוצר של DigiKey
XC3064TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
XC3064CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
XC3064DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ECS-240-12-37B-CKY-TR
תיאור
CRYSTAL 24.0000MHZ 12PF SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
24 MHz ±10ppm גבישים 12pF 50 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
מודלים EDA/CAD
ECS-240-12-37B-CKY-TR דגמים
קטגוריה
קיבוליות עומס
12pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
50 Ohms
טמפרטורת פעולה
-30°C ~ 85°C
תדר
24 MHz
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-4‏ (1.6‏x‏2‏)
יציבות התדר
±10ppm
גודל / מידה
אורך 0.079‏ אינץ' x‏ רוחב 0.063‏ אינץ' (2.00 מ"מ x‏ 1.60‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±10ppm