ECS-3225MVQ-1000-CN-TR
מק"ט מוצר של DigiKey
50-ECS-3225MVQ-1000-CN-TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
50-ECS-3225MVQ-1000-CN-CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
50-ECS-3225MVQ-1000-CN-DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ECS-3225MVQ-1000-CN-TR
תיאור
XTAL OSC XO 100.0000MHZ CMOS SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
100 MHz XO (סטנדרטי) HCMOS מתנד 1.7V ~ 3.6V איפשור/השבתה ‎4-SMD, ללא מוליכים
מודלים EDA/CAD
ECS-3225MVQ-1000-CN-TR דגמים
קטגוריה
יציבות התדר
±25ppm
יצרן
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
סדרה
זרם - הספקה (מקס')
20mA
Digi-Reel®
ערכים נקובים
AEC-Q200
הרכבה משטחית
מהוד בסיס
מארז‏ / תיבה
‎4-SMD, ללא מוליכים
סוג
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-4‏ (2.5‏x‏3.2‏)
תדר
גודל / מידה
אורך 0.126‏ אינץ' x‏ רוחב 0.098‏ אינץ' (3.20 מ"מ x‏ 2.50‏ מ"מ)
פונקציה
איפשור/השבתה
גובה - מקובע (מרבי)
0.047‏ אינץ' (1.20‏ מ"מ)
יציאה
HCMOS
זרם - הספקה (השבתה) (מקס')
10µA
מתח - הספקה
1.7V ~ 3.6V