TG2520SMN 40.0000M-MCGNNM0 אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
EPSON
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
EPSON
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
40 MHz TCXO מתנד גביש מקוזז השפעת טמפרטורה גל סינוסי קטום מתנד 2.8V ~ 3.3V ‎4-SMD, ללא מוליכים
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
TG2520SMN 40.0000M-MCGNNM0
מק"ט מוצר של DigiKey
114-TG2520SMN40.0000M-MCGNNM0TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
114-TG2520SMN40.0000M-MCGNNM0CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
114-TG2520SMN40.0000M-MCGNNM0DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TG2520SMN 40.0000M-MCGNNM0
תיאור
XTAL OSC TCXO 40.0000MHZ SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 24
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
יציבות התדר
±500ppb
יצרן
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
סדרה
זרם - הספקה (מקס')
1.8mA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
‎4-SMD, ללא מוליכים
מהוד בסיס
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-4‏ (2‏x‏2.5‏)
סוג
גודל / מידה
אורך 0.098‏ אינץ' x‏ רוחב 0.079‏ אינץ' (2.50 מ"מ x‏ 2.00‏ מ"מ)
תדר
גובה - מקובע (מרבי)
יציאה
גל סינוסי קטום
מספר מוצר בסיס
מתח - הספקה
2.8V ~ 3.3V