TG2520SMN 40.0000M-MCGNNM3 אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
EPSON
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
EPSON
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
40 MHz TCXO מתנד גביש מקוזז השפעת טמפרטורה גל סינוסי קטום מתנד 2.8V ~ 3.3V ‎4-SMD, ללא מוליכים
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
TG2520SMN 40.0000M-MCGNNM3
מק"ט מוצר של DigiKey
114-TG2520SMN40.0000M-MCGNNM3TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
114-TG2520SMN40.0000M-MCGNNM3CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
114-TG2520SMN40.0000M-MCGNNM3DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TG2520SMN 40.0000M-MCGNNM3
תיאור
XTAL OSC TCXO 40.0000MHZ CSWV SM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 24
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
מתח - הספקה
2.8V ~ 3.3V
יצרן
יציבות התדר
±500ppb
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זרם - הספקה (מקס')
1.8mA