TG2520SMN 40.0000M-MCGNNM5 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
גיליון נתונים
40 MHz TCXO מתנד גביש מקוזז השפעת טמפרטורה גל סינוסי קטום מתנד 2.8V ~ 3.3V ‎4-SMD, ללא מוליכים
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
TG2520SMN 40.0000M-MCGNNM5
מק"ט מוצר של DigiKey
114-TG2520SMN40.0000M-MCGNNM5TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TG2520SMN 40.0000M-MCGNNM5
תיאור
XTAL OSC TCXO 40.0000MHZ SMD
תיאור מפורט
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
סדרה
זרם - הספקה (מקס')
1.8mA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
‎4-SMD, ללא מוליכים
מהוד בסיס
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-4‏ (2‏x‏2.5‏)
סוג
גודל / מידה
אורך 0.098‏ אינץ' x‏ רוחב 0.079‏ אינץ' (2.50 מ"מ x‏ 2.00‏ מ"מ)
תדר
גובה - מקובע (מרבי)
יציאה
גל סינוסי קטום
מספר מוצר בסיס
מתח - הספקה
2.8V ~ 3.3V