FKFSREIBM0.032768-T3
מק"ט מוצר של DigiKey
631-FKFSREIBM0.032768-T3TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
631-FKFSREIBM0.032768-T3CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
631-FKFSREIBM0.032768-T3DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
FKFSREIBM0.032768-T3
תיאור
CRYSTAL 32.7680KHZ 6PF SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 20
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
32.768 kHz ±20ppm גבישים 6pF 50 kOhms ‎4-SOJ, פסיעה 5.50 מ"מ
קטגוריה
קיבוליות עומס
6pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
50 kOhms
סדרה
אופן פעולה
בסיסי
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג
kHz גביש (מזלג כוונון)
מארז‏ / תיבה
תדר
32.768 kHz
גודל / מידה
אורך 0.343‏ אינץ' x‏ רוחב 0.146‏ אינץ' (8.70 מ"מ x‏ 3.70‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±20ppm