G125-FC15005F1-0300F1
מק"ט מוצר של DigiKey
G125-FC15005F1-0300F1-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
G125-FC15005F1-0300F1
תיאור
CBL GECKO 1.25MM F-F 300MM 50POS